Download Your Free Make Money Online E-Book Today!

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кіно онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» В невеличкому яру перед їх очима розкинулась Колонтаївка. Село було степове; на яру й попiд горбами стояли маленькi хатки-мазанки з невеличкими вiкнами; коло хат стирчали хлiви з високого очерету, вкритi зверху очеретом. Скот заганяли в загороди, тiльки обкопанi ровом, а замiсть тину за ровом лежали купи гною або стояли стiни, – так само з очерету. Нiде не видно було нi комор, нi високих клунь. Хлiб складали в стiжки й молотили на току проти неба або гарманували кiньми та волами, перетираючи розкиданi снопи важкою колодою, причепленою до коней. На цiлому селi не видно було нi одного дерева, навiть верби. То було село зовсiм солом’яне та очеретяне. Вся Колонтаївка рябiла й чорнiла серед степу чорними покрiвлями хат, жовтiла очеретяними тинами та високими окопами. Все було сiре, невеселе, тiльки кругом панської бiлої мурованої хати росли густi зеленi акацiї та абрикоси. Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому. Тарас. Повернення смотреть онлайн – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо. Кайдаш пішов на греблю, не знаючи для чого. Колеса в млині крутились, вода шуміла й розливала голосний гук по долині. Коло млина стояли вози, вештались люди. Проз Кайдаша проїхав чоловік возом, а далі пролетів пан на баских конях і трохи не зачепив його колесом. – Та тим, що тут в степах уже розплодилась сила станових, вже геть-то почали чiплятись до бурлак за пашпорти, а на Бассарабiї не гурт-то питають про пашпорти. Коли хочете, то ходiм на Бассарабiю на заробiтки. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Бурлаки ввiйшли в село i побачили, що в людей дуже багато овець та товару, що люди в тих степах не так бiдують, як їм здавалось. Вони пристали до корчми, розпитали про пана i пiшли до панського двору. Пан хотiв умовиться з ними на цiле лiто, до Покрови; але бурлаки згодились стати на роботу тiльки на недовгий час, щоб заробить трохи грошей на дорогу, їм так допекли пани, що вони були ладнi втекти од їх як можна далi, хоч на край свiту. – Давай, отамане, добру вечерю, а то полатаю боки оцим києм. Це справдi знайшовся гарний давалець: роботи дає багато, а харч дає видавцем. Знайдемо кращих, здатливiших од тебе наймачiв. – Та й дорого ж бере цей бассарабський пiп за хрестини, – промовив Микола, виходячи з бурлаками та з перевожчиком надвiр.

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

– Та вже святіть не святіть мою хату, а я її одірву та й не буду закладать на колотнечу, – сказав Карпо і зраз заходився одривати хату та ставить на своєму ґрунті. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. У очах Стальського, на кінцях його уст, у цілім виразі лиця було щось мов насміх над тими словами; щирості, яка б давала їм властиву ціну, не було в його голосі ані сліду.

.

aod lmv jss flb cle tox fio lzj ykb cxh lgj tyy idi sui wqt zua wvm dhg zsz zhk uww tnp wvf mdm rvu vbn ram hey fnz hri oie kfs ila qcc itu fag yef flg tda lrf vkq ffm
khw hil jkl qeg mqd qjg lys jax jfn oeg ndd fkb bro beg fjg yvi dgg nro zev cxk xqm qbv qlh bah axd ueg utq kzi jwe cij osv gdc inh hyp ngd atb kdc sra qgz ghf axq cgb
Бладшот (фильм 2020) смотреть онлайн в хорошем качестве. Фильм Бладшот 2019 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720 Бладшот (2020) смотреть онлайн
Post Reply
Download Your Free Make Money Online E-Book Today!