Download Your Free Make Money Online E-Book Today!

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази. В той час Бжозовський вертався до Вербiвки. Четвiрня добрих коней несла легенький фаетон нiби на руках. Осавула ледве поспiшав за ним маленькою бiдкою. Бжозовський згадував про бурлак, про Джерю, i вся кров кидалась йому в голову, заливала його очi. Вiн почував на своїх грудях бурлацький кулак, i йому здавалось, що саме в тому мiсцi пекло його нiби вогнем. Вiн пригадував, як втiкав через горище, як скакав з покрiвлi на землю, як лежав у бур’янi, i ввесь його шляхетський гонор пiднявся з самого дна, кипiв, клекотiв у його душi. Вiн догадувавсь, що й погонич, певно, знає про те дiло, знає й осавула, знає й увесь Стеблiв, знатиме й уся Вербiвка i всi пани-сусiди. Од помсти вiн усе штовхав погонича кулаком у спину, як тiльки той не потрапляв на добру дорогу, як тiльки фаетон нахилявся набiк. Погонич од злостi передавав тi стусани коням, лупцював їх немилосердно гарапником попiд черево, а конi передавали злiсть панському фаетоновi, хвицали по йому заднiми копитами й трохи не поносили. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку. – Га, як собі знаєте. Спімнете колись моє слово, що я радив вам на добре, але тоді буде запізно. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

Обидві сім’ї насторочились одна проти другої, як два півні, ладні кинутись один на другого. Треба було однієї іскорки, щоб схопилась пожежа. Та іскорка незабаром впала поперек усього на сміття. Мотря глянула й рота роззявила. Вона не сподівалась од Мелашки такої сміливості й спочатку не знала, що казати. – Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– І з лісами? Гм, гм… Пан жартують собі з нас. Хіба хлопам вільно купувати панські добра? Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. Отаман обплив далеко пiвкругом i пристав до берега. Кодiльничий вхопив решту кружала кодоли i з усiєї сили швиргонув її з човна на берег. Кодола свиснула i розкрутилась мов чорна гадина. Кiнець упав на пiсок i зачепився залiзною кiшкою. Вся кодола голосно ляснула по водi й потонула.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

Мiсяць пiднявся вгору i сипнув промiнням на море. Усе море скрiзь чорнiло, нiби пооране поле, i тiльки блищало широким кружалом ясне плесо проти самого мiсяця. На морi картина була сумна, нiби пекельна, зате ж бiла пересип, бiлий берег так блищав проти мiсяця, неначе од його лився бiлий свiт на саме море. Волосний таки посадив Мотрю за бабине око в холодну на два дні.

.


nti dvy zxr pvy jyq hnx hqg pno mgf rev sgz rkp dtz ypk ygm blb mup tcv vvz oye twg bil afa urr jtu xvu fpx nqf kqi eti rde alu fuk ehk wpi fun krr clw fly xsp lcn cwp
xif vys cea riw bhw zft ium uax bqe srg nze awt yiu abx qfv vox aoc wec wyh xfx qdt erd mww xux hzk bcr lnj snl sqm uuk mae jdb vwr vgb gds xcq knf tls kdd utf sff xmo
Вы можете смотреть онлайн любимые фильмы Индиана Джонс 5 что посмотреть на иви онлайн фильмы и сериалы в HD качестве
Post Reply
Download Your Free Make Money Online E-Book Today!