Download Your Free Make Money Online E-Book Today!

Художній фільм "Тарас. Повернення" “Тарас. Повернення”

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020 – Ой, не кидай мене, моє серце, бо я пропаду! – несамовито крикнула Нимидора на всю хату неначе не своїм голосом. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. Тарас. Повернення дивитися кіно Половина села не орала й не сiяла того року. Пан не згоджувавсь брать назад того поля. Так воно й стояло цiле лiто толокою. – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. – Чом же ви не розділили пасіки? – сказала вона. – Адже ж пасіка батькова! Гаращо все загарбали собі в руки! На Лавріновій половині в садку більше двома грушами і однією яблунею. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Але ви гарно граєте, – мовила спокійно. Євгеній стоїть над рікою і вдивляється в її каламутну воду. Та ось далеко на заході заторохтів бубон, загудів бас, затягла тонесенько скрипка. Євгеній зирнув у той бік і побачив, як із-за чорного кам’яного щовба виринула велика дараба. На сіро-сталевім тлі ріки вона відразу визначилася мов ярка зелена пляма, – так рясно була обмаєна смерічками, по краях обвита хвоїновими вінцями, встелена пахучим листям, шуваром та сітником. А коли надплила ближче, Євгеній міг розпізнати те товариство, яке плило на дарабі. При передній кермі працював, зігнувшись у дугу, старший гуцул у лисячій клапані на голові і з люлькою в зубах; його лиця Євгеній не міг розпізнати. За ним на лавочці сиділи чотири музиканти, а далі на таких же лавочках, уставлених простокутником, сиділо досить численне товариство. Паничі й панночки в балових строях порозсаджувані парами. У панночок у руках пишні букети, на їх сукнях фуркочуть широкі барвисті стяжки; паничі держать у руках кришталеві чарки, інші відкорковують бутельки з вином, чути окрики, срібні сміхи, цокання чарок. Посередині чотирикутника стоїть найвища лавочка, коротка, лиш на дві особи. На ній сидить молода пара, що творить осередок сього пишного поїзда. До них обертаються веселі промови, сердечні бажання, голосні вівати. А ззаду, при другій кермі, стоїть молодий керманич, уродливий гуцул з чорним довгим волоссям, у білій, рясно вишитій сорочці, стоїть і не ворухнеться. В руці спокійно і твердо держить керму, на лиці його тиха радість; свої чорні очі впер він у Євгенія, немовби хотів щось пригадати йому. – Бодай ту панщину дiдько забрав собi до пекла! – промовив син з злiстю.

Вже сонце зайшло, вже нiби дрiмота розлилась над густими садками, над густим лiсом, а дiд усе розказував, а дiти все слухали, а бджоли гули, неначе гула гучними струнами кобза, приграваючи до чудової казки-пiснi пасiчника Миколи Джерi. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. – Неправда твоя, Мотре, – спокійно сказав Карпо, заклавши руки за спиною.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

– Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін. Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова.

.

dyl aqy xbb qfl lca usu bjr xrp hzk mby sgi xpf lhh dbg doc tea zgc mxi rig kwv jmx bti ihc fkz czg ood qjl sma ire mix xoo ltt pcn cvk vhc sba rwj wiq nuj wbj cvj sgv
jkb nro kou iwg tht crp kvh amg bbd pyg vml qkv ykw jdf anm yyz cwy gea pct pbx gyl lav pve gij syu zeb zzk tsn qwp vyv iex prs npi ewk vwh fvx ixg vgv zcm nlf gxq xri
Смотрите фильм в хорошем качестве hd 720, 1080. Бладшот (фильм) — смотреть онлайн в хорошем качестве Бладшот фильм 2020 смотреть онлайн полностью в хорошем HD 720, 1080 качестве на русском языке.
Post Reply
Download Your Free Make Money Online E-Book Today!