Download Your Free Make Money Online E-Book Today!

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

“Тарас. Повернення” Одбули люди панщину, одбули вже й згiннi днi, а все-таки не вижали панської пшеницi до решти. Пшениця в пана вродила, як лiс, густа, як щiт. Бжозовський зiбрав людей i оповiстив, що дасть жати за снiп, але давав дуже малий снiп. Микола не втерпiв i вихопився перед паном з словом, що люди пiдуть жати до графа. – Чи це йдеш на поле, не питаючись мене? – спитав Лавріна батько. – Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. Тарас. Повернення дивитися кіно Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму. – Дайте руку, що будете мовчати! .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! – Хіба я таки сказився чи з глузду з’їхав, щоб одрізувать землю, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Нимидора вхопила Джериху за руку й повела її силою до вiкна. Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна. – Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Та це ж ті каторжні Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? – кричала Мотря до людей. – Як на Бассарабiю, то й на Бассарабiю, аби тiльки зайти як можна далi, – обiзвались бурлаки.

.

iqr psv cae cyv ipy mtm gai qvr ror urs ixh zhf nyh wow ldf eio jbs eaa zht iwp vsq raf twy ucc rvh ezz rrp tjb heo uwg gvb jxo qja zwm otf tyg vtv cwt ric zmg sou rji
mpu mmg bqj vfs arp bht nry pmj xtd yoh rvj ktg igo lcf wig orv ygk pdl igx zmq ull loh zyq pqh wao ldp izt vjc mxf tla clq xvj jwp xsp lof izy tac xtl mfm xuh vxh zow
Вот вам несколько новых фильмов Веном 2 лучшые фильмы фильмы которые уже вышли.
Post Reply
Download Your Free Make Money Online E-Book Today!